Pakalpojumi

 

   

  Lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu pārtikas ražošanu, iekārtām jādarbojās nevainojami un precīzi. Tas prasa regulāru, profesionālu apkopi.  “Food Systems Services” sniedz augsti kvalificētu speciālistu pakalpojumus. Speciālisti ir stažējušies pie iekārtu izgatavotājiem un turpina celt savu kvalifikāciju atbilstoši industrijas prasībām.

    “Food Systems Services” piedāvā iekārtu diagnostiku, regulāru apkopi, servisu garantijas un pēcgarantijas periodā, konsultācijas un darbinieku apmācību.  Ciešā sadarbība ar iekārtu izgatavotājiem, nodrošina oriģināldetaļu pieejamību un atbalstu sarežģītās situācijās. Atbilstoši klienta vajadzībām, pakalpojumus sniedzam ilgtermiņa līguma ietvaros vai pēc izsaukuma visā Latvijas teritorijā.

 

     “Food Systems Services” veic  profesionālu nažu un asmeņu asināšanu, garantējot augstu kvalitāti un precizitāti. Piedāvājam griezējinstrumentu asināšanu sekojošām iekārtām: slaiseriem (apaļie naži), speķgriezējiem (asmeņi), gaļas mašīnām (sieti un naži), kuteriem (sirpjveida naži), emulgatoriem (plakanie režģi). Asinām arī profesionālus gaļas sadalīšanas un dzīslošanas, zivju filēšanas, medību un mājas lietotāju virtuves nažus.