Partneri - Pulsotronic-Anlagentechnik

Pulsotronic-Anlagentechnik

Pulsotronic-Anlagentechnik

   

         Pulsotronic izstrādā un ražo metāla detektorus, atdalītājus un pielāgotas iekārtas, kuru pamatā ir daudzu gadu pieredze plastmasas un pārstrādes rūpniecībā. Pārtikas rūpniecībā un citās rūpniecības nozarēs sekmīgi ieviesti citi inovatīvi produkti.

             Mūsu produkti atšķiras ar augstu uzticamību, jutīgumu un lietotājdraudzīgumu. Inženieru komanda pastāvīgi strādā pie uzlabojumiem un klientu specifiskiem risinājumiem. Visu produktu un pielāgoto sistēmu izstrāde un ražošana pilnībā notiek Niederdorfas vietā. Tādējādi mums ir iespējams izmēģināt jaunus procesus un principus un pēc iespējas ātrāk tos īstenot praksē. Turklāt mēs izmantojam mūsu uzņēmumu grupas sinerģiju. Mēs varam ātri piekļūt visām jomām, tādējādi nodrošinot mūsu elastību, neatkarīgi no tā, vai tas saistīts ar mūsu efektīvo instrumentu bāzi, plastmasas pārneses veidošanu, elektronikas izgatavošanu vai EMC laboratoriju.

         Kvalitātes nodrošināšana un vides aizsardzība ir vadības galvenie elementi. Pulsotronic-Anlagentechnik ir sertificēta ISO 9001-2015 -Quality Management System- un ISO 14001-2015 -Vides pārvaldības sistēma. 2016. gadā uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar DIN ISO 50001: 2011 enerģijas pārvaldības sistēmu. Pulsotronic-Anlagentechnik atbalstīja visus ZVEI sociālās atbildības rīcības kodeksus.

            Plašas tehniskās zināšanas un izcils serviss ir pamatprincipc veiksmīgai mašīnu un sistēmu biznesam. Mēs būtu priecīgi risināt jūsu uzdevumus, vienlaikus saglabājot uzticību mūsu devīzi:

                                                                                    "Pulsotronic - kompleksie risinājumi no viena avota"

 

Atpakaļ Atvērt partnera mājaslapu